KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17218163
nr 1721 8163
Anna-Stina Gerdin
(f. 1967), Sverige
Oljemålning, ”Näckrosfåglar”. Signerad. Olja på duk, 71x29, oramad
Anna-Stina Gerdin, svensk konstnär och pedagog född 1967.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 september 2025
kl 20:13:16
1/9 18:50:05
Anna-Stina Gerdin
Läs mer om Anna-Stina Gerdin
Anna-Stina Gerdin
Läs mer om Anna-Stina Gerdin
nr 1721 8163
Anna-Stina Gerdin
(f. 1967), Sverige
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 1 september 2025 |
| 1/9 18:50:05 | 1 | Vinnande bud |
Anna-Stina Gerdin
Anna-Stina Gerdin, svensk konstnär och pedagog född 1967.Läs mer om Anna-Stina Gerdin